Ako legálne znížiť prehry? Stanovte si plán

Na svete neexistuje jediný spôsob, ktorý by online hráčovi hazardného portálu zaistil pravidelný prísun zisku bez akéhokoľvek rizika. Pokiaľ vám niekto tvrdí opak, kasíno hrám vôbec nerozumie a snaží sa vás oklamať na prvý pohľad výhodnými praktikami, ktoré sa v konečnom dôsledku prejavia, ako silne stratové.

V kamennom kasíne sme sa v histórii aj súčasnom novodobom veku bezpochyby stretli so zaujímavými machináciami a matematickými prepočtami, ktoré hráčom zaistili slušný zisk, ale o niečo takého sa pokúšajú len tí najskúsenejší podvodníci. Online hazardná scéna je však postavená na úplne odlišnom formáte a počítanie kariet ani elektronické zariadenia vám tu príliš nepomôžu.

Našťastie existuje úplne legálny spôsob, ako minimálne znížiť svoje prehry a využiť tieto záporné série k svojmu prospechu. Nastavte si svoj pevný plán a nedovoľte hazardnej hre, aby vás vyviedla z miery.

Plán je dôležitou substanciou

Pokiaľ sa rozhodnete dosiahnuť akýkoľvek cieľ v ľubovoľnom odvetví svojej kariéry alebo života, bez plánu sa nezaobídete. Chcete si zvýšiť šance na zisk v kasíne? Zostavte si plán a pozvoľna si ho vylaďte k obrazu svojmu. Chcete si z kasína odniesť na konci každého mesiaca určitý zisk? Ako to chcete dosiahnuť? To sú dôležité otázky vedúce k radikálnemu ovládnutiu herného priestoru. Plán je nutné dodržiavať do sebemenšieho detailu.

Ako by mal plán vyzerať?

Do svojho herného plánu zahrňte všetky dôležité údaje o svojich možnostiach. Ako často budete hrať a koľko denne alebo týždenne ste ochotní investovať? Tento spôsob plánovania vám pomôže odhaliť finančný strop maximálnej prehry. Pokiaľ sa ho potom budete držať, nedovolíte žiadnemu kasínu, aby vás obralo o viac peňazí, než mu vy sami dovolíte.

Pripravujte sa na prehru, výhru berte ako odmenu

Kvalitného hráča určuje postoj k hre a dokonalá príprava na prípadnú prehru. S výhrou si dokáže poradiť takmer každý. V takej chvíli vás takmer nič neohrozuje. Zlomová situácia prichádza vo chvíli, keď sa prestane dariť. Necháte kasínu pod vplyvom emócií úplne všetko alebo dokážete zatiahnuť za záchrannú brzdu a hru prerušiť?

Príklad herného plánu

Svoju hru začínate pri pokrovom turnaji, zaplatíte jednorazové vstupné a pokúsite sa poraziť ostatných. Prehra pre vás neznamená nič iné než stratu vkladu. Klasické stoly s min a max stávkou sú pre začínajúcich hráčov príliš nebezpečné, keďže na scénu vstupujete s celým svojim obnosom.

Tiež je možné zameniť výherný automat za iný, pokiaľ vás obral o pár dolárov alebo si hru nechať na niekedy inokedy. Tu záleží naozaj len na vašom rozhodnutí. Plán si zostavte ešte predtým, než vstúpite do kasína a za žiadnych okolností ho neporušujte. Také počínanie vám absolútne legálnou cestou zníži prehry a maximalizuje zisk.

Author: Adam Mills